Keskus avatud

E-L 10-20 P 10-18

Prisma avatud 24H/ 7
GYM! avatud 24/ 7
Bauhof avatud E-R 8-20 L 9-20 P 9-18
X-Park avatud E-R 12-21 L-P 12-21

Keskusest

Parkimine

Mustika keskusesse on mugav autoga tulla – meil on kaks parklat, kus on kokku 650 parkimiskohta, mille hulgas on ka pere parkimiskohad.

Mugav maa-alune siseparkla, kus on külma ilmaga soe ja kuiv ning suvel parajalt jahe – kõik selleks, et saaksid igapäevased ostud teha mugavalt!

Taaraautomaat

Taaraautomaat asub Prisma poolse sissepääsu kõrval.

Turvakaamerate Kasutamine

  • Mustika keskuses kasutatakse kaameraid isikute ja vara kaitseks kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega (§ 14 lg 3 alusel) eesmärgiga tagada isikute ja vara turvalisus. Andmeid kogutakse üksnes eeltoodud eesmärgil kahjustamata keskuse töötajate, üürnike ning külastajate huve.
  • Mustika keskusesse on paigaldatud ligi 60 kaamerat. Neist üle poole on sisekaamerad, mis asuvad keskuse esimesel ja teisel korrusel ning ülejäänud on välikaamerad. Kaameraid ei kasutata WC-des ega riietuskabiinides.
  • Kaamerate salvestusi säilitatakse üks kuu.
  • Isikul on õigus tutvuda teda kujutava salvestisega esitades Mustika keskuse juhatajale sellekohase kirjaliku taotluse. Isik võib paluda endale koopia väljastamist, mille osas vaatab Mustika keskuse haldusjuht taotluse läbi 7 (seitsme) päeva jooksul ja otsustab isikuandmete kaitse seaduse § 19 lõikega 2 kooskõlas võimalusel koopia väljastamise. Mustika keskusel puudub kohustus igal juhul ja alati koopia väljastamise taotluse rahuldamiseks. Näiteks võib salvestis sisaldada teiste isikute isikuandmeid, millisel juhul on õigus koopia väljastamisest keelduda. Koopia andmisel tuleb kõik kolmandad isikud muuta tuvastamatuks, kusjuures ümbertöötlemise kulud kannab koopia väljastamist taotlev isik.
  • Mustika keskuse territooriumil toimunud õigusrikkumisi menetleb politsei, kellel on õigus turvasalvestisi avalduse alusel originaalkujul välja nõuda.
  • Jälgimissüsteemi abil kogutavaid andmeid kaitstakse, juurdepääs jälgimissüsteemile ja salvestistele on ainult Mustika keskuse juhatajal, haldusjuhil ning keskuses turvateenust osutaval ettevõttel.

Privaatsuspoliitika

Eften Capitali privaatsuspoliitika ja isikuandmete töötlemise üldpõhimõtted on loetavad SIIN.