TOITLUSTUS JA TOIDUKAUBAD

 • coffeein

  Coffee IN

  TOITLUSTUS JA TOIDUKAUBAD

  Coffee INi kohv on kohvisõbrale justkui seiklus – maitse, aroom ja nauding tuhandetest nüanssidest. Meie kohvipoed varustavad tänapäevast toimekat inimest unustamatu maitseelamuse ja energiaga. Kohvi kõrge kvaliteedi tagavad meie pikaajalised kogemused ja särasilmsete baristade oskusteave ning ainult värskelt röstitud kohviubade kasutamine. Tõelist kohvigurmaani ootab ees lai valik kuumasid ja külmasid  kohvijooke. Lisaks pakume ülimaitsvaid kakao- ja chaijooke ning ka erinevaid suupisteid.

     

  E-L 9:00-20:00

  P 9:00-18:00

   

 • chow

  CHOW KING

  TOITLUSTUS JA TOIDUKAUBAD

  Siit leiad nuudleid ja riisi erinevate lisanditega, kevadrulle, hiinapäraseid kanaroogasid, india hõrgutisi ning palju muud suupärast – kõik meie poolt pakutav valmib minutitega ja tellija silme all…

     

  +372 6780816

    E-P 10:00-21:00

   

 • gurmeesushi

  Gurmee Sushi

  TOITLUSTUS JA TOIDUKAUBAD

  Gurmee Sushi pakub kohaletoimetamisteenust koju või kontorisse. Pakume kvaliteetset sushit taskukohase hinnaga. Gurmee sushi – valik tõelistele gurmaanidele.

    

    +372 6076170

    E-P 10:00 – 21:00

 • Bistroo_logo_www-01

  Mustika bistroo

  TOITLUSTUS JA TOIDUKAUBAD

  Mustika Keskuse II korrusele avame 18.03 uue Mustika bistroo.

 • KOHVIPADI_logo-225x225

  KOHVIEKSPRESS

  TOITLUSTUS JA TOIDUKAUBAD

  Kohvi valmistamine ei ole kunagi olnud nii lihtne!

  Kohviekspress OÜ on kohvipatjade ja Senseo padjakohvimasinate müügile keskendunud ettevõte, mis alustas Eestis “padjakohvikultuuri” edendamist juba 4 aastat tagasi.

  Esindame Eestis “Cafe Rene” kaubamärki, mistõttu on antud tootja kaubavalik meil väga mitmekesine ning sisaldab lisaks väga suurele kohvipatjade valikule ka kohviuba ja teed ning esindatud on isegi kapslid Nespresso kohvimasinatele.

  2016 aastal avasime klientide paremaks teenindamiseks lisaks olemasolevale ka uue kohvipoe Mustika keskuses ja oleme seega nüüdsest avatud iga päev.

     

   +372 608 8862

   

 • suhkrukunst

  SUHKRUKUNST

  TOITLUSTUS JA TOIDUKAUBAD

  Suhkrukunst OÜ peamiseks tegevusalaks on kondiitri- ja peotarvete, samuti sisustustoodete müük. Meie eesmärk on arendada inimeste loovust, tutvustada uusi võimalusi küpsetamisel, magusate hõrgutiste kaunistamisel, peoruumide ja kodu sisustamisel. Meil on rõõm teiega kohtuda!