Keskusest

Argipäeva õnn on peidus lihtsates asjades. Näiteks kasvõi selles, kui saab igapäevaste toimingute arvelt aega kokku hoida. Õnn on seegi, kui ei pea poolt linna läbi sõitma, kui tahad korraga osta nii kruvisid kui kassitoitu. Oleks ju tore, kui siinsamas Mustamäel – meie lähedal – asuks koht, kust kõik koduks vajaliku korraga kätte saab. Kiiresti, mugavalt.
Ja õnneks on selline koht olemas.

Mustikas – Meie õnneks lähedal.

Mustika keskus asub Mustamäe tuiksoonel – Mustamäe tee ja A.H. Tammsaare tee ristil. Ajalooliselt asus seal (kuri)kuulus Kadaka
turg. Tänapäeval aga on seal juba aastaid tegutsenud igati moodne Mustika keskus. Keskuses on pea 27 000m2 ruutmeetrit kaubanduspinda, millel tegutseb u 60 kauplust.

Mustika keskust opereerib kinnisvarafond EfTEN CAPITAL.

EfTEN Capital AS on 2008. aastal asutatud varavalitsemise ettevõte, mis tegeleb ärikinnisvara- ja investeerimisfondide valitsemisega. Ettevõtte asutajateks ning partneriteks on pikaajalise kinnisvara ja eelneva koostöö kogemusega meeskond ning investorid, kes investeerivad EfTEN Capitali poolt juhitavatesse kinnisvara- ja investeerimisfondidesse. EfTEN Kinnisvarafond AS on 2008. aastal asutatud ärikinnisvarasse investeeriv kinnisvarafond. EfTEN Kinnisvarafond AS on Finantsinspektsioonis registreeritud kinnine fond.