kampaaniad

 • Tervisetoodete kampaania

  Mustikas_tervisetooted2_marts

   

  Mustikas_tervisetooted1_martsTervisetoodete kaupluses on Naarei looduslik kosmeetika POOLE HINNAGA! Lisaks on veel Chia seemned ning Mandlijahu soodushinnaga!

 • CarStyle Mustika kutsub rehve vahetama

  Mustikas_carstyle_marts

   

  CarStyle Mustika kutsub rehve vahetama. ☀️Kevad on käes ja ilmad juba soosivad vaikselt suverehvide kasutamist. Ära krõbista naastuga kui vähegi võimalik ja säästa enda auto rehve ning asfaltit! Suverehvide kasutamine on seadusega lubatud alates 1. märts 2019! Ja kohustuslik alates 1. mai 2019!

 • Showmasters Triibu Mängumaal

  Mustikas_triibu_aprill

   

  Tere, meil on üritus aprillis TRIIBU MÄNGUMAA kutsub lapsi ja nende vanemaid SHOWMASTERSi põnevale teadusnäitusele! Teid ootab ees põnev seiklus keemia maailma!⚡️⚡️⚡️ ⚡️tule vaht käes ⚡️kogemus vesiniku arenguga ⚡️kõige julgemaid saavad osaleda professori juhendamisel kuiva jää kogemuses Ja palju muud… ⚡️Toitlustus tasuta nii lastele kui vanematele. ⚡️Ootame tulevasi teadlaseid alates 2. eluaastast Triibu Mängumaal (Mustika keskus) 21. aprillil kell 16.00-19.00 Maksumus 18 eurot 1 laps (vanematele on sissepääs tasuta) Eelregistreerimine triibu.ee@gmail.com

 • Suur allahindlus Italyna Kingas

  Mustikas_italynaking_marts

   

  Kiirusta, veel jõuad! ItalynaKing kaupluses on kuu lõpuni kõik naiste vabaajajalatsid 50% soodsamalt. Pakkumine ei kehti uuele kollektsioonile.

 • Uskumatud hinnad! 👓

  Mustikas_normanoptika2_marts

   

  Prilliraamid alates 35€. Hind koos klaasidega 55€.

  * Kampaania klaasid on Clear Lens 1,56 HMC+EMI ühevaatelised prilliklaasid, mis on 20% õhendatud, kerged, peegeldusvastase, kriimustuskindla, vett ja mustust hülgava uudse pinnakattega prilliklaasid. Kampaania pakkumise klaasid on piirides sph +5.0…-5.0 cyl kuni 1.0.

 • Yoghurt and Rose tooted Tervisetooted kaupluses

  Mustikas_tervisetooted3_www_marts

   

  Yoghurt and Rose tooted on kuni 31. märtsini lausa 30% soodsamalt. Seega kiirusta Tervisetooted kauplusesse, sest pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub!

 • Triibu Mängumaa lastehoid

  IMG-1665

   

  Ootame lapsi Triibu Mängumaa lastehoidu! 1 tund = 10€. E-L 10:00-20:00, P 10:00-18:00

 • Kevade pakkumine Triibu Mängumaal

   

  Mustikas_triibu_kevad_www

   

  Kuidas oleks võtta vastu sünnipäevasid koos toidu- ja animaatoritega parimate hindadega? Triibu Mängumaal on sulle just selle KEVADE PAKKUMINE!

 • Optilised päikeseprillid Norman Optikas

  1080x1080px_optilised

  Norman Optikas on optilised päikeseprillid hinnaga al. 88 €. Tule tutvuma! Vaata lisa: SIIT

 • ItalynaKing

  -60-50_march

   

  ItalynaKing kaupluses on kõik naiste vabaajajalatsid perioodil 1.03-15.03 lausa 60% soodsamalt. Perioodil 16.03-31.03 on naiste vabaajajalatsid 50% soodsamad. Pakkumine kehtib kõikidele naiste vabaajajalatsitele, v.a. uus kollektsioon.

 • Päikese kampaania D Päikeses

  1000x1000

  Märtsis on D päikeses ka aasta oodatuim PÄIKESE KAMPAANIA, kus allahindlused ulatuvad kuni -40%ni!